День захисника Вітчизни в НВК

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

Багато людей у сучасному світі страждають і лише мріють про спокійне життя. Ми можемо робити руками багато хорошого. Але чому трапляється, що люди починають робити своїми руками погане: беруть в руки зброю, створюють бомби? Ми завжди повинні пам'ятати про усе добре, що в нас є, використовувати це у своєму житті, у своїх словах і вчинках, дарувати добро тим, хто поруч з нами.

 

Сьогодні, коли на нашу українську землю знову прийшла війна, ми збагнули розумом і серцем справжню, невигадану загрозу миру. Ще декілька років тому ми і гадки не мали, що хтось чи щось може порушити наше щасливе життя, що слово «мир» для народу України набуде такого великого, цінного і бажаного значення.

Ще декілька років тому, коли у святкові дні ми стояли біля пам’ятників загиблих воїнів-визволителів, розповідали вірші про війну і присягали ніколи більше не дозволити її повторити, тоді ми до кінця не розуміли справжнього значення своїх слів.

Нині ж  тривають бої, гинуть співвітчизники, наші патріоти… На жаль,  на Сході України сьогодні наші люди опинилися в страшних умовах неоголошеної війни.  Вони потерпають від обстрілів, розрухи, голоду, нестачі води та ліків, діти не мають можливості спокійно та безпечно продовжувати навчання, а про відпочинок просто не йдеться взагалі. Гине мирне населення, найстрашніше — гинуть діти, гинуть наші захисники.

14 жовтня –День українського козацтва, Покрови, День захисника Вітчизни. Учні нашого закладу долучилися до відзначення цього свята.

Старшокласники, учні 10-11 класів, мали змогу зустрітися з учасниками АТО, нашими земляками, Довганем Василем та Гудзем Олександром.

Семикласники відвідали краєзнавчий музей, де в одному із   залів зроблена  експозиція, присвячена подіям АТО.

Учні 5,6, 8 та 9 класів переглянули фільм «Від козаків до кіборгів», про події, які відбулися в аеропорту м.Донецька у 2014 році.

У вестибюлі комплексу усі бажаючі мали змогу ще раз познайомитися з біографією наших випускників, які були учасниками АТО.

Світ величезний. Кожен з нас є невеличкою частинкою земної кулі. Якщо кожна частинка буде чистою і доброю, то на Землі усе буде чистішим.

Юний журналіст Кушнір Андрій