Від козаків до кіборгів…Перегляд кінофільму

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

Українці завжди та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині. Захищати себе від нападників і не допустити завоювання території. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю українцям доведеться й у третьому тисячолітті.

Які вони — українські воїни Х, ХVІІ, ХХІ століть? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує увесь світ. Не раз ми воювали і боролись. Переможемо і цього разу. Бо славні справжні герої були завжди і не перевелися досі в Україні.

Учні нашого комплексу мали змогу переглянути кінофільм «Від козаків до кіборгів». Я звернулась до дітей і запитала про їхні враження від побаченого:

Бутвак Павло, учень 5-Г класу

-Під час перегляду фільму я дізнався наскільки страшні бої. Побачив, чим харчуються воїни АТО.А головне я зрозумів:наскільки добре жити в мирі.

Паньчук Ірина, учениця 5-Г класу

-Це відео таке сумне, страшне. Дуже шкода усіх цих людей. Я дізналась, як страшно бути там і зрозуміла, як добре жити в мирі.

Рогожинська Вероніка, учениця 5-Г класу

-У фільмі я побачила, як виглядає зона АТО, які є танки. Мені шкода, що гарний аеропорт так розтрощили . Я б дуже хотіла, щоб був мир та спокій на нашій землі. Я дуже люблю Україну.

Родзоняк Людмила, учениця 5-Г класу

-Було дуже страшно дивитися, як люди вмирають, гинуть. Мені було шкода цих людей. Я хочу, щоб закінчилася війна.

Станіславська Анастасія, учениця 5-Г класу

-Фільм мене вразив. Я дізналась багато нового. Сум охопив мене. Я під час перегляду ледь не розплакалась.

Легкодух Катерина, учениця 5-Г класу

-Під час перегляду фільму я була дуже вражена тим, що відбувається дуже страшні події, я навіть не уявляла, як це страшно.

Колосінська Даря, Ярецька Ксенія учениці 8-А класу

-Ми переглядали документальний кінофільм, що присвячений жахливим подіям, які відбуваються на Сході нашої країни. У ньому розповідалося про мужніх захисників Донецького аеропорту. За витривалість, сміливість, відвагу їх називали кіборгами. Ми затамували подих, з цікавістю та острахом дивилися на жахливі події, про які йшлося у фільмі. Багато того, що ми побачили, для нас ще не зрозуміло, але одне знаємо точно:українські солдати не допустять війни та збережуть мир.

Стрельчук Каміла, учениця 9-А класу

-Ми з однокласниками переглядали фільм про подіїв україні, що відбуваються на Донбасі. Дивлячись його, хочеться плакати, тому що гинуть невинні люди, які боронять свою землю, захищають своїх співвітчизників. Наші солдати не бояться куль і пострілів, не бояться смерті, бо знають, що за ними Україна, і їй потрібна допомога! В кінці перегляду усі почали аплодувати, вшановуючи пам'ять тих, хто загинув та тих, хто боронить рідну Батьківщину.

Ось так емоційно, з захопленням усі сприйняли побачене. Добре, що ми знаходимося по іншу сторону екрана, але хто зна, чи не доведеться моїм однокласникам опинитися там, на фронті. Хочеться вірити, що ні…

                                                                           Юний журналіст Тернавська Тетяна