Зустріч з воїнами АТО

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.
Цього дня українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята:
- День святої Покрови Пречистої Богородиці
- 74-а річниця створення Української повстанської армії (УПА) - 1942 р.
- День Українського козацтва
- День захисника України (від 14 жовтня 2014).

12 жовтня в переддень відзначення свята в актовій залі Волочиського НВК був проведений захід зустрічі з батьками-учасниками АТО учнів 3-4 класів. На свято були запрошені батьки учнів, які були присутні у залі Гуменюк Олександр Олександрович – батько учениці 3-Б класу Марінки Гуменюк та Калинич Іван Іванович, - батько учня 4-А класу Вадима  та учня 1-Б класу  Івана Калиничів

До  присутніх звернулися ведучі заходу Гоцій Антон  та Андрієвська Анна, які розповіли про історію виникнення свята,згадали про події, які відбуваються сьогодні в нашій країні, про те, як війна увірвалася в наше життя, немов  шторм чи землетрус. Увірвалася і змінила  все, особливо впевненість у завтрашньому дні.  

Учні початкової школи переглянули відеоролик, який у собі поєднував розповідь про козаків минулого і сьогодення, після чого пам’ять загиблих у цій «невизнаній війні» вшанували хвилиною мовчання.

В подяку за відвагу, мужність і хоробрість діти 3-Б класу (Мельник Анастасія, Борисова Олександра, Суховецька Софія, Кіф’як Юлія, Гуменюк Маріна) та учениця 7-В класу Сілкіна Ірина виконали пісню «Мамо, не плач».

Після пронизливих слів пісні та виступу ведучих на сцену були запрошені гості свята. Олександр Олександрович та Іван Іванович в декількох словах, доступних як і дорослим, так і дітям, розповіли про життя та перебування у зоні АТО. Під час їхньої розповіді у дітей в оченятах можна було побачити і смуток,  і радість та гордість за цих героїв, які стояли перед ними та, які зараз відстоюють на передовій честь нашої держави та відвойовують мирне небо над їхніми голівками.

Після виступу батькам були вручені букети та висловленні слова подяки учнями 4-Б класу.

Захід закінчився на веселій ноті завдяки композиції та відеоролику Катерини Бучинської «Ми-українці».

Що хочу сказати від себе та своїх вихованців, учнів 3-Б класу.

Бажаємо Вам, наші захисники, наснаги й надалі захищати нас. Від щирого серця дякуємо Вам за відвагу й сміливість. Таких людей, як Ви і Ваші побратими, не так багато. Кожен Ваш день,кожна ніч,проведені там, незабутні. Кожен Ваш крок, кожен вчинок заслуговують  найвищих  почестей і людської поваги, тому низько схиляємося перед Вами, наші захисники, наші воїни.

Дорогі воїни, ми віримо у Вашу хоробрість, терпіння  і незламність духу. Повертайтеся якнайшвидше. Вас чекають. Повертайтеся живими і з перемогою! Хай Бог благословляє й оберігає всіх Вас!

         Слава Україні!  

 

Підготувала вчитель Дрозд Інна Володимирівна