День іменинника для учнів 5-В класу

Автор: nvk3.

( 32 Голоси(ів) ) 

День класу! День іменинника! Що ж це за свято? Це ж, напевно, як День народження?! Чи не так? Тільки різниця в тому, що на День класу всі ми  іменинники,  ми  можемо вітати один одного, бажати, обмінюватись подарунками, а можемо просто святкувати і веселитися. Що ми і зробили!!!

Перед проведенням дня класу ми з учнями провели певні дослідження і вияснили, що у нас 30 іменинників: 29 учнів і 1 класний керівник. 15 з них  чоловічої статі. Ними є: Максик, Мишко, Валентинчик, Іллюха, Владиславчик, Максюта, Ігорчик, Дєня, Тьома, Бодик, Санько, Ігорюсик, Давидик та Гилько, Саня. 15 іменинників жіночої статі, а саме: Діанка, Вікуся, Каруся, Надійка, Ксюша, Маргаритка, Настунька, Євуся, Юлюся, Камільчик, Софієчка, Ганнуся, Санька, Євчик та Іннулечка.

Цікавим було те, що ми одночасно самі були іменинниками та самі ж собі організовували свято. Я, як класний керівник, запропонувала учням ідею, вони підтримали її, ми разом склали сценарій, вибрали 5 пар ведучих, технічну групу, провели репетиції, підшукали художні номери та конкурси, прикрасили зал, самі порозважалися, провели свято, закінчили його частуванням і дискотекою.

Ми зібрались вшанувати любих іменинників, адже цього року кожен з моїх вихованців ступив на новий цікавий і загадковий поріг у наступний рік свого життя.
Всі вони народились у різні пору року – літо і осінь, зима і весна.
З приходом дитини в цей світ, батьки наділяють її іменем ангела-охоронця чи то на честь батька, дідуся, бабусі. Чому? Саме з цієї причині, що дитина наслідуватиме долю тої людини, на честь якої була названа. А за характером, звісно, всі діти різни. А чому? Бо народилися під різними знаками зодіаку.
Ведучі познайомили всіх присутніх з характеристикою кожного із знаків зодіаку, їхніми особливими рисами характеру, яку професію вони обирають у майбутньому. Спочатку вітали літніх, потім осінніх, весняних іменинників, а завершили привітання зимовими іменинниками.

Кожна група іменників виконувала кумедні завдання: гра «3, 13, 30», яка перевірила їхню увагу і швидкість реакції, «Майстри пантоміми», де кожен з учасників показав свої можливості спілкуватися без слів, «Оригінальний оркестр», де кожен з учасників показав свою креативність і оригінальність у грі на уявних музичних інструментах, «Нестандартна ситуація», які продемонстрували цікаве вирішення нестандартних ситуацій, які б могли трапитися з ними у житті.

Як в нагороду за участь у конкурсах кожну групу вітали однокласники, виконуючи художні номера: Олександра Тимощук підбадьорила нас своєю грою на скрипці, виконавши комедійну п’єсу «Кумедний гопачок», зачарували нас своєю майстерністю латиноамериканського танцю «Рожева пантера» Молчанова Юліана та її партнер, вразила нас своїм співом Ковальчук Маргарита, яка виконала пісню «Моя земля», зацікавила нас своїм художнім читанням Калинюк Оксана, яка виконала уривок з поеми Олександра Пушкіна «У лукомор’я дуб зелений».        

А на закінчення ми влаштували «Пісенний аукціон», в якому змагалися 2 команди, виконуючи по черзі пісеньки про день народження і подарували всім-всім букет з уявних квітів, які називав кожен присутній.

Завершилось все частуванням та дискотекою.

Гарне вийшло свято. Воно подарувало всім гарний настрій та нестримні емоції. Дякую всім учням за їхню активність, ініціативність, допомогу, батькам – за фінансову підтримку, гарний бенкет і підтримку!!!

 

Класний керівник 5-В класу

Олійник Інна Павлівна