День захисника Вітчизни в 7-Б класі

Автор: nvk3.

( 17 Голоси(ів) ) 

Учні 7-Б класу підготувалися до виховної години, присвяченої датам, які відзначаються 14 жовтня: Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника України. Разом із Сіньковою Наталією Степанівною, учнями 7-А класу та Чорною Іриною Богданівною ми відвідали Волочиський музей. Нас привітно зустріли працівники музею. Директор музею Гуляк Людмила Ярославівна розповіла нам цікаві факти про події 2014-2017 років, починаючи від Революції Гідності до сьогоднішніх днів. Також перед нами виступив Шелега Олександр Олександрович,  офіцер-прикордонник, який приїхав  у відпустку з зони АТО. Згадали померлих воїнів Климчука Сергія та Драгосевича Максима – випускників нашого комплексу. Всіх бійців, які загинули, пом’янули хвилиною мовчання.

Серед випускників нашого комплексу – учасники подій на Сході України. Ми привітали з Днем захисника України Івановича Сергія Андрійовича – випускника 11-А класу Волочиського НВК 1996 року випуску і подарували такі слова привітання:

Сердечно бажаємо Вам щастя, радості, добра та наснаги 

на успішні починання на користь Вітчизні.

Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються 
на любові та підтримці рідних і близьких. 
Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу!
І нехай Вам завжди буде кого захищати,

але не буде від кого!

І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням

 про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. 
Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися 
любов’ю, щирістю і всепрощенням.
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає 
високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Сергій Андрійович був приємно розчулений, дякував за увагу і гарні слова привітання, а також передавав привіт усім учням і вчителям своєї рідної школи.

Дівчата нашого класу не забули приділити увагу і привітати з прекрасним українським святом найближчих нам чоловіків в шкільній сім’ї – наших хлопців. І хоч їх у нас небагато, та всіх ми однаково любимо, цінуємо і бережемо. Бо вони наші – і найкращі. За смачною піцею з чаєм кожна дівчинка звернулася до хлопців і привітала зі святом. А найзаповітніше бажання: мати мужніх, гарних хлопців, в майбутньому – люблячих чоловіків в мирній країні.

 Учні 7-Б класу

Панас Анастасія та Мицько Віталій