Наш клас святкує День іменинника

Автор: nvk3.

( 16 Голоси(ів) ) 

В кожній країні, родині, сім’ї є свої свята та традиції. От і у нашому класі також. Ще з початкової школи кожен учень класу з нетерпінням чекав свого Дня народження, адже в цей день отримував привітання від своїх друзів. За роки навчання традиція збереглася, але дещо ми змінили: іменинників вітаємо в день їх народження, а от святкуємо після кожних чотирьох: літніх, осінніх, зимових та весняних іменинників. Це зручно, цікаво і щоразу такого свята чекаємо з нетерпінням.

Ми вже привітали літніх іменинників: Чорна Оленка (3 червня), Дац Іванка (6 липня), Калюс Максим (9 липня) та Кускова Настя (28 серпня). Четвірку осінніх іменинників вже також вітали: Погребняк Даня (11 вересня), Римшин Богдан (16 вересня), Вербицька Даша (25 вересня) та Філюк Юля (6 жовтня). Як зазвичай, були теплі побажання від класу та кожен міг привітати свого друга особисто. Звісно, ми не залишили однокласників без подарунків, а вони нас без гостинця.

День іменинника ми святкуємо разом. Винуватці свята виходять на центр класу, і кожен учень говорить свої слова привітання. Іменинники отримують подарунки, які ми напередодні вибираємо, обійшовши всі магазини нашого міста. Також до привітань приєднується наш класний керівник, Сінькова Наталія Степанівна. Потім усі сідають по своїх місцях – і іменинники виносять свої гостинці. Це і домашня випічка чи печиво, і соки, і фрукти, і цукерки.

Я дуже рада, що в нашому класі існує така традиція і сподіваюся, що ця традиція буде продовжуватися до закінчення нашого навчання в комплексі.

Учениця 7-Б класу

Чорна Олена