Турнір пам’яті Верхоли В.С.

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

18 жовтня у Волочиському  навчально-виховному  комплексі  відбувся  турнір  ім. Віктора Степановича Верхоли.

Віктор Степанович Верхола – був  вчителем фізичної культури з великим стажем роботи, завідуючим  басейном у 6 школі. З 1975 року працював у Волочиській школі №5, а у 1989 починав свою педагогічну діяльність у 6-ій школі. Надалі Віктор Степанович був керівником гандбольної секції, команди яка не раз показували свої високі результати на змаганнях різного масштабу.

Девіз якого дотримувався Віктор Степанович був такий:

Якщо твої плани розраховані на рік -
Сій зерно,якщо на десятиріччя -
Сади дерева, а якщо на ціле життя -
Віддай дітям часточку своєї душі-
Навчай їх.

Цим девізом педагог виховував любов до фізкультури та спорту, фізичні уміння та навички, зміцнював здоров’я. Виховував почуття дружби, колективізму, взаємовиручки, прищеплювати прагнення до знань фізкультурою.

Формувати колектив класної родини, формувати моральну виховану, ідейно переконану особистість школяра, організовувати уроки та заняття спортивних секцій,  спортивні змагання – все це напрями, та методи роботи , якими керувалася ця, по суті, геніальна людина. Віктор Степанович також виховав велику плеяду відомих всім нам людей – це Сіньков Павло Володимирович (вч.фіз.вих НВК), Гурний Валерій Валерійович (вч.фіз.вих ЗОШ№5), Скорубський Сергій Вадимович (вч. історії та в минулому директор Полянської ЗОШ), Кінделевич Володимир Іванович,Слободянюк Андрій Вікторович (вч.фіз.вих НВК), Донець Андрій , Оліх Василь Леонідович(в минулому вч. фіз.вих. НВК)

Турнір відбувся у Волочиському НВК. У турнірі приймали участь  баскетбольні команди  з таких шкіл: Волочиський НВК, Волочиська ЗОШ№5, Волочиська  ЗОШ №1, Полянcька ЗОШ I-III ст. та Копачівська ЗОШ I-III ст.

Цього року вирішили проекспериментувати і запровадили новий конкурс, а саме  виступ  груп підтримки, який  носив довільний характер. Учениці 9-х класів та 8-б у підтримку юнаків  НВК представили танець чар-лідерів. Всі з нетерпінням чекали цього моменту, адже в історії турніру це було вперше. Група підтримки була лише одна, але надіємося в наступні роки будуть приймати участь інші групи підтримки різних  шкіл також і це стане вже нашою традицією.

В кінці турніру за результатами визначення суддівською колегією перемогла Волочиська ЗОШ№5, яка отримала перехідний кубок турніру. Наш НВК показав також не поганий результат, зайнявши 2 місце, Полянська ЗОШ I-IIIст. - 3 місце, Волочиська ЗОШ №1 - 4 місце, Копачівська ЗОШ I-IIIст.- 5 місце.

Представник Благадійного фонду Сергія Лабазюка «Ми Поруч» Мазур Вікторія Миколаївна вручила усім командам  - учасницям турніру, Подяки за підписом народного депутата С. Лабазюка та  баскетбольні м`ячі, з метою стимулювання учнів до занять баскетболом.

До слова запросили директора Волочиського НВК Ревуцького В.В., який вручив командам учасникам турніру Подяки  Волочиського НВК, за вклад кожної команди у розвиток НВК. Також Володимир Васильович подякував команді групи підтримки та вручив їм солодкий подарунок.

Всі були дуже вдячні усім командам, тренерам, спонсорам, суддям змагання та усім присутнім, що були на турнірі. Дякуючи їм ми змогли продовжити велику справу Віктора Степановича Верхоли.

                                                                                      Учениця 9-Б класу,

учасниця групи підтримки команди Волочиського НВК

 Козак Христина