“Співає юність України”

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

26 жовтня 2017 року наш зразковий художній колектив студії співу “Барвограй”, прийняв участь в обласному фестивалі хорового мистецтва “Співає юність України”.

До цього заходу нас готувала наш улюблений художній керівник Кушнір Оксана Іванівна. Під час репетицій ми розучували пісні, які згодом представили на фестивалі. Наші репетиції проходили весело та дружньо. Кожен учень старанно виконував свою партію. Адже всі ми хотіли виступити гарно і запам’ятатися глядачам як талановиті та щирі діти.

Програма нашого виступу мала назву «Пісня єднає культури народів». До уваги глядачів було представлено два різнохарактерні твори: українську народну жартівливу пісню “Прийшла кума до кумоньки” (солісти Андрійчук Сніжана і Конопацька Валерія)  та польську народну пісню “Szla dzieweczka” (солістка Сілкіна Ірина). Тому для нас їх виконання було дуже важливим!

У фестивалі приймали участь 24 хорових колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Хмельницької області, одним з яких були ми! В результаті – у нас Диплом ІІ ступеня!

Після того як завершився наш виступ, ми усі разом перегладали виступи інших колективів. Пізніше ми відвідали розважальний центру “Оазис”, в якому весело провели свій час!

Усім дітям дуже сподобалась ця поїздка! Ми з радістю приймаємо участь у різних пісенних фестивалях та конкурсах,  де захищаємо честь нашого Волочиського НВК!

Запрошуємо Вас переглянути фото та відео матеріали нашого перебування у м.Хмельницькому.

Cолістка «Барвограю»

учениця 7-В класу Сілкіна Ірина

Керівник Кушнір Оксана Іванівна