Веселі канікули

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Осінні канікули в нашому 4 – А  класі розпочалися дуже весело. 31 жовтня ми поїхали на екскурсію в м. Хмельницький. По дорозі нам розповіли, що раніше Хмельницький називався Проскурів, а тепер – це велике красиве сучасне місто.

Спочатку ми потрапили на справжнє шоу в майстерні карамелі. Особливо захопило нас видовище перетворення карамельної маси в карамельний дощик. Солодощі створюються власноруч. Ми побачили, як змішують інгредієнти, відчули запах фруктових екстрактів та скуштували карамельки.

Наступний етап нашої подорожі – музей цікавої науки «Евріка». Ми гуляли залами музею у супроводі юних екскурсоводів, які розповідали багато цікавого з пізнання законів фізики, хімії, оптики, акустики, розв’язували головоломки та проводили досліди. Нас зацікавив 3D принтер, що друкує різні фігури, дзеркальний лабіринт, куля, яка дає енергію. Ми будували вулкан з піску, вимірювали силу свого голосу, взяли участь у науковому шоу.

А далі найвеселіше – дитячий розважальний центр «Joy Land». Це – простір розваг на будь-який смак: батути, лабіринти, атракціони, ігрові автомати та каруселі. Ми веселились, стрибали, бігали, гарно проводили час.

Задоволені та радісні ми поїхали додому. Це були найкращі канікули!

Юні журналісти:

Гарбуз Вікторія

                                                                                                                                         Дьоміна Софія

Галас Вероніка

                                                                                                  Кащин Ірина