Цікава подорож до Хмельницького

Автор: nvk3.

( 10 Голоси(ів) ) 

Що для дитини буває кращим за гарно проведені канікули?

От і ми гарно відпочили на осінніх канікулах. Наша екскурсія тривала лише один день. І спершу нам здавалося, що буде нецікаво, тому що ми їхали до міста Хмельницького. Але наші переживання були марними. Адже так класно ми ще ніколи не відпочивали!

Екскурсія була і пізнавальна, і розважальна, і змістовна. Отож все по-порядку.

Ми відвідали майстерню карамелі. Приготування карамелі відбувалося на наших очах. Тут використовуються  тільки натуральні інгредієнти: цукор, патока та витяжки з фруктів. Жодних штучних барвників та ароматизаторів.  А коли карамельну масу починають охолоджувати, вона стає пластичною, наче пластилін. Тоді з неї можна робити все що заманеться. Це таке захоплююче видовище, що наші вчителі  раділи наче діти!

Ми  скуштувати натуральну карамель ручної роботи,що щойно була зроблена. Це було дуже смачно.  «Майстерня карамелі» – воістину унікальне місце!

Потім ми поїхали у музей цікавої науки «Евріка». Науково-розважальний центр цікавий тим, що експонати не приховані за вітринами, навпаки, вони доступні для кожного. Ми торкались до всього й дізнавались про тонкощі науки і явища навколишнього світу. Це, наприклад, магнітний, хвильовий та математичний маятники, колиска Ньютона, тест на тремтіння рук, дзеркальний куб, тест на дотик, калейдоскоп, фонтан Бернуллі, ехофон, радіометр Крукса, вічний двигун, плазмова куля, міні-торнадо, тест на реакцію, шумомір, 3D-принтер, дзеркальний та лазерний лабіринти та інші цікавинки. І тепер ми точно знаємо,що фізика і хімія – це не нудні науки у формулах. Тепер ми розуміємо, що це цікаво!

Ми всі  були у невимовному захваті від побаченого, всі голосно кричали про своє задоволення та бажання побувати тут ще нераз.

Але попереду нас чекало ще багато розваг. Ми поїхали у Аквапарк «7 ОКЕАН». Унікальний дизайн занурив нас у загублений світ стародавньої цивілізації.

Ми активно відпочивали: розважалися на гірках та атракціонах, у джакузі, плавальних та ігрових басейнах. Це дійсно океан різноманітних розваг для дітей та дорослих.

Тут ми теж отримали океан емоцій,  море вражень та безмежжя розваг.

А потім стомлені,але щасливі,повні емоцій та позитиву повертались додому  комфортабельним автобусом туристичної фірми «Еврика». І дійсно наші переживання були марними, тому,що ми класно відпочили!

 

                                                                                                                                           учні 8-В класу

Мазур Карина та Краснай Тетяна