Нова версія сайту

Автор: Super User.

( 6 Голоси(ів) ) 

мобільна версія сайтуВідтепер сайт НВК адаптовано до перегляду на мобільних телефонах, і разом з цим він отримав новий, більш сучасний дизайн.

З року в рік росте кількість користувачів мережі Інтернет, які використовують для цього мобільні пристрої. За даними Київського міжнародного інституту соціології, 42% дорослого населення України регулярно заходить в мережу через мобільні телефони. І ця цифра надалі збільшуватиметься.

За даними компанії Zenith, до кінця цього року на мобільні пристрої припадатиме 75% інтернет-трафіку в світі. Саме тому так важливо, щоб кожен сайт був адаптований до всіх розмірів та типів екранів.

Окрім зручності використання на різних пристроях, тепер також стало легше знаходити потрібну інформацію. Всі статті на сайті згруповано за кількома категоріями:

- "Новини", де й надалі публікуватимуться останні звістки та розповіді учнів про важливі події в житті НВК;

- "Про НВК". Тут будуть всі офіційні дані, історія закладу, статті про викладацький склад;

- "Навчання". В цьому розділі буде вся інформація пов'язана з навчальним процесом, розклади уроків, важливі оголошення, умови вступу та здачі ЗНО;

- "Медіа" міститиме фотографії та відео з важливих подій;

Розділи "Про Волочиськ" та "Контакт" залишились без змін.

В майбутньому будуть проводитись регулярні роботи з покращення структури сайту та його функціоналу. Зауваження та побажання можна залишити, написавши адміністратору.

статистика використання пристроїв для входу в мережу Інтернет

статистика використання пристроїв для входу в мережу Інтернет за даними КМІС