Памַ’ятаємо, поки горить свіча…

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

1932-1933 рр. - страшні сторінки історії України. В цей час територією нашої держави прокотився голодомор. Його організатором був Й.В.Сталін, а виконавцями В’ячеслав Молотов, Лазар Каганович, Павло Постишев, Станіслав Косіор, Мендель Хатаєвич, Влас Чубар. Це, як кажуть, жахливі сім прізвищ, які моторошно згадувати та називати.

Ми, учні 5-В класу, разом з нашим класним керівником Олійник Інною Павлівною вирішили вшанувати пам’ять тих, хто помер за тих часів. 21 листопада, під час виховної години, в рамках загальнонаціонального вшанування жертв голодомору, ми вийшли до пам’ятника жертвам голодомору у нашому місті, поставили лампадки, піднесли квіти, прослухали інформацію про ці страшні роки. Під час хвилини мовчання ми прослухали пісню Оксани Білозір «Свіча». Дівчата все ж таки дали волю сльозам, а хлопці, як справжні чоловіки, стримувались, хоча їх також пройняли слова пісні.

Мені здається, що тепер кожен з нас пам’ятатиме ці жахливі події. Це страшна біда, яка нікого не повинна залишити байдужими. Без минулого нема майбутнього. Пам’ятаймо це і робімо все для того, щоб не повернутися у ті страшні часи…

Ковальчук Маргарита, учениця 5-В класу