Гідність та Свободи – краща доля для народу

Автор: nvk3.

( 13 Голоси(ів) ) 

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Нам, учням 5-ого класу, ще дуже важко зрозуміти заплутані політичні ігри дорослих. Але ми чітко знаємо, що все, що відбувається в житті, відбувається на краще. Наш народ ніколи не мирився з тією несправедливістю, яку нав’язувала нам чужа влада. Рано чи пізно наші предки виявляли протест кожен раз, коли їх намагалися обдурити.

Так і це раз, зі слів нашого класного керівника, Олійник Інни Павлівни, народ був обурений тим, що наш колишній Президент України, Віктор Янукович, вирішив зупинити процес вступу до Євросоюзу. Люди, обурені цим рішенням, вийшли на майдан Незалежності в Києві. Цю акцію назвали «Євромайданом». Проти повсталих була застосована сила, почались криваві сутички, багатьох було вбито. Саме вони стали Героями Небесної Сотні.

У нас в місті був відкритий пам’ятник Героям Небесної Сотні декілька років тому. І тому, щоб вшанувати пам’ять про загиблих в ці буремні дні, ми здійснили святкову ходу, поклали квіти, запалили лампадки, прослухали розповідь про події 2013-2014 рр., заспівали Гімн України. Кожен подумки звернувся до цих Героїв, подякував їм за їхні незабутні вчинки і помолився за них.

Ми дали обіцянку, що не будемо байдужими та черствими, будемо патріотами своєї Батьківщини та будемо гідно називатися українцями.

 

 Тимощук Олександра, учениця 5-В класу