Свято Миколая для учнів 1 класів

Автор: nvk3.

( 14 Голоси(ів) ) 

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільш очікуваним та значимим для дітей є свято Миколая, адже вони вірять у чудотворну силу Святого Миколая і чекають від нього подарунків і здійснення своїх мрій.  Вважається, що Святий Миколай – покровитель і заступник усіх дітей. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагаються добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.

 20 грудня для учнів 1 класів свято Миколая відбулося і в нашому комплексі. А на свято кожен клас підготував художній номер, віршики, діти вивчили нові хороводи, були активними у конкурсах. За це в нагороду від Миколая отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. 

Наш 1-А клас вирізнявся між іншими дітками оригінальними костюмами ангеляток. А за виконання пісні «Святий Миколай» (солісти Костюк Софія та Олійник Владислав) отримав директорський приз.

Дякую батькам моїх першачків за розуміння і підтримку під час підготовки до свята.

Вітаю усіх з наступаючим Новим  роком та Різдвом Христовим!  Здоров’я, щастя, радості, успіхів, спокою і миру Вам і Вашим рідним.

Класовод 1-А класу Оліх Ріта Григорівна