Чарівне дійство - Новорічне свято

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – чудес.

 23 грудня  чарівне дійство завітало і до нас, учнів 5-Г класу. Діти, одягнені у яскраві костюми, побували у справжній новорічній круговерті. На початку свята була цікава сценка з вигаданими казковими персонажами: Баба Яга, Кощій Безсмертний, Попелюшка, Дід Мороз та Снігуронька. Свято супроводжувалося піснями та хороводами, а також художніми номерами учнів 5- 6 класів. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у  веселих конкурсах, за які вручали призи переможцям.

 

Наш 5-Г разом із класним керівником Інною Григорівною підготували жартівливий танець « Веселі Бабусі Ягусі». Хлопці класу переодягнуті у бабусів  показували свою танцювальну та акторську майстерність.  Кульмінацією свята  було привітання від Діда Мороза та вручення  солодкого  призу від директора.  А найприємніше те, що саме наш клас у цьому змаганні став переможцем.

Продовжилося свято веселою дискотекою в добрій та дружній атмосфері.  Це чарівне дійство запам’ятається нам  надовго, адже кожен отримав багато позитивних вражень, хороший та бадьорий настрій.

Учениця 5-Г класу, Нещадін Евеліна