Поїздка у найкраще місто на землі.

Автор: nvk3.

( 18 Голоси(ів) ) 

У цьому році наш 6-Б клас відвідав найкраще місто на землі. Звичайно, це Львів

З нами були класний керівник  Дрозд Альона Володимирівна та наші батьки. Виїхали ми рано -вранці. Дорога нас зовсім не втомила, ми жартували, співали, дивилися мультики.

Спершу ми приїхали на стадіон Арена – Львів. Нам розповідали дуже цікаві факти про стадіон і футбол. Стадіон Арена Львів розрахований на 34 915 глядачів. Там величезні 2 світлодіодні табло (по 62 м2 кожне),  розміри поля 105х68.

 

Піднявшись на другий поверх, ми дивились на нього зверху. Нам вдалося відвідати музей футболу. Там були футболки, м’ячі з підписами відомих футболістів, плакати, куточок Святослава Вакарчука.

Потім ми поїхали на Високу гору, звідти відкривався краєвид на це дивовижне місто. Досхочу намилувавшись пейзажем, ми помітили художника, який згодився намалювати декілька наших портретів.

 Наступною була екскурсія старим містом. Ми побували на Площі Ринок, в Каплиці Трьох Святителів, в музеї «Аптека» , у Вірменському кварталі. Перебуваючи у Львові, просто неможливо не зайти у майстерню шоколаду, карамельну майстерню, майстерню з виготовлення пряників-юрашків.

Далі була найцікавіша частина подорожі - веселий квест, який потрібно було пройти за допомогою історичної розповіді. Координатор квесту допоміг нам зареєструватись на сайті із завданнями і мапами та  поділив нас на дві команди. Щоб перемогти ми повинні були дійти до місця призначення за допомогою 14 питань на смартфоні. Перше завдання було досить легке, а далі все важче і важче. Але все -таки нам вдалося виконати всі завдання і дійти до місця призначення.

Нам сподобалося все. А на питання «Що найбільше?» ,то у кожного на це своя думка. Хлопцям сподобався стадіон і його велич. Наш гід розповідав багато цікавинок про цю велику споруду. Когось вразила панорама Львова з пагорба «Замкова гора».  А ласунчикам сподобалася «шоколадна майстерня», «карамельна майстерня» та «майстерня пряників». І, звичайно, веселий квест з однокласниками по незнайомому місту справив незабутнє враження.

Тепер ми точно знаємо, Львів- найкраще місто на землі! Ми завжди мріяли поїхати туди. І ось наша мрія здійснилась!

Учні 6-Б класу