Шкільне життя нашого 8-Б

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Поїздка у ТРЦ «Подоляни»

Нещодавно  у нас був День класу. Ми вирішили провести його в розважально- торговельному центрі « Подоляни»  міста Тернополя. Було дуже цікаво і весело. Спочатку  всі переглянули фантастичний фільм «Джуманджі: Поклик Джунглів» у кінотеатрі Сіпема Сіті.

 

  Дуже цікавий сюжет  фільму! Четверо підлітків вирішили пограти у стару комп'ютерну гру під назвою "Джуманджі", про яку раніше ніхто з них не чув. Тільки ось після вибору персонажів щось пішло не так, і хлопчики й дівчатка перемістилися у гру, перетворившись у своїх персонажів. Один став відважним шукачем пригод, другий втратив півметра зросту й тепер є коротуном, третя перетворилася в пухленького старого професора, а четверта – у спритну й неймовірно красиву амазонку. Всі вони потрапили у привабливий і жахливо небезпечний світ джунглів, де померти дуже легко. Герої   діяли разом, щоб знайти дорогу додому з цієї жахливої гри,- і повернулися! Головне, в чому  переконались ми після перегляду фільму,-  що дружба- велика сила і разом можна здолати будь-які перешкоди.

Потім  ми каталися на ковзанах, грали в боулінг. Не обійшлося і без шопінгу й відвідування кафе з різноманітними смаколиками.

По дорозі додому обмінювалися враженнями від побаченого за день.

                                                                  Устіян Максим

                                

 

                               

                          Прагнемо перемог

   Ще проходять обласні олімпіади з предметів. Але ми вже можемо зробити  підсумки участі учнів нашого класу в олімпіадах, конкурсах у цьому навчальному році. Найактивніший учасник олімпіад, Бойко Ілля, посів перші місця у 1 етапі олімпіад  з біології, хімії, історії та географії. Також виборов перше місце з хімії і друге з географії  і біології у 2 –ому етапі  олімпіад.

 Були учасниками 3 етапу олімпіад з хімії –Бойко Ілля, з української мови та літератури-Андрієвська Анна, але шкода, що не вистачило обом всього по кілька балів до призового третього місця.

 Також посіли  треті місця у 2-ому етапі конкурсів з української мови ім. П.Яцика - Андрієвська Анна, а в мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка- Наумова Ліза.

  Устіян Максим посів другі місця  у шкільній олімпіаді з англійської мови та  районному етапі конкурсу- з трудового навчання.        Похвально,  що, крім зазначених вище, багато учнів класу взяли участь у 1-ому етапі олімпіад з різних предметів: Господенко Н.,Королюк Б., Кордунович Л.,Нечай Я., Безух В., Надеіна Д., Трачківський М., Андріїшин В.,Сокол Д., Стратійчук А.,Шаль І.,Цимбал В., Мосьпак Л.,Горбатюк В.. Ми всім  надалі бажаємо успіхів й удачі.

Звичайно, хотілось би більше перемог. Надіємось, що у нас все попереду!                                                      

                                                                                      Устіян Максим

                            Спортивні турніри

   Хлопці нашого 8-Б дуже полюбляють грати у футбол. Тому не  обійшлось і в цьому році без спортивних змагань і перемог. Команду хлопців 8-Б класу з міні-футболу представляли такі учні: Безух Влад, Горбатюк Владислав, Франков Володя, Устіян Максим, Шимков Микола, Трачківський Максим. Хоча Грех Рома, один із головних гравців команди, захворів, ми виграли у всіх команд 7-их і 8-их класів,  а з командою 8-А класу змагалися за 1 місце. Ми дуже переживали, адже у наших супротивників по грі теж не було до цього жодної поразки. Матч був дивовижний: і красиві голи, і дальні передачі… Все ж таки 8-А у цих змаганнях з міні-футболу був сильнішим, а ми  посіли почесне друге місце.

   А ось у турнірі з волейболу команда дівчат, яку представляли Гуцалюк Евеліна, Мосьпак Ліза, Андрієвська Аня, Янік Юля, Шаль Іванка, Кордунович Ліза, Нечай Яна виграла у всіх команд 7-8 класів і посіла  почесне перше місце.  

   Вітаємо вас, дівчатка!

                                                                   Устіян Максим