І знову лунає пісня.. (І півфінал)

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Щороку у нашому закладі проводиться фестиваль української пісні, який отримав символічну назву “Водограй”, адже присвячений пам’яті двох талановитих творців української пісні - Володимиру Івасюку та Назарію Яремчуку. У фестивалі мають змогу брати участь усі бажаючі учні 1-11 класів. І от нещодавно відбувся І півфінал цього фестивалю, у якому брали участь учні 1-4 класів. 

Цього року оцінювали наших конкурсантів оновлене журі у складі: Маньковська Олена Віталіївна - голова журі , заступник директора з виховної роботи, Стець Оксана Борисівна - вчитель музики Волочиського НВК, вчитель-методист, лауреат обласного конкурсу Вчитель року, в номінації ”музичне мистецтво”, Кушнір Оксана Іванівна - вчитель-методист, лауреат обласного конкурсу в номінації “початкові класи”, керівник зразкового художнього колективу хору “Барвограй”. А ведучими були Ярмощук Діана, Романов Вадим,  Лозіцький Олександр та Олійник Софія , які урочисто розпочали це свято.

Наші конкурсанти, маленькі зірочки, для яких тільки розпочинається їх співоча кар’єра, з усіх сил намагалися заспівати якнайкраще, але, на жаль, вдалося це не всім. Адже це їх перший вихід на сцену, тому хвилювання давалось взнаки, у когось після виступу можна було побачити сльози радості, у когось - сльози розчарувань, але це досвід, який залишається з ними назавжди. Після закінчення виступів усіх конкурсантів, журі вирушило підрахувати бали і оцінити учасників за кількома критеріями: музичне оформлення, чистота звучання голосу, артистизм виконавців та інші. А поки журі приймало рішення усіх присутніх розважали юні танцюристи та співці .

Учасниками І півфіналу були

-Костюк Софія та вокальна група "Щасливі діти" у складі Блажеєвої Єви, Гордій Юлії, Костюк Софії, Кузьмінової  Ангеліни,  Муравської Анастасії, Польової Анни, Трачківської Анастасії, Яреми Ганни -1-А клас

-дует з 1-Б клас

-Писарук Аріна, Бович Софія-2-А клас

-вокальна група у складі  Чорна Софія, Кирилюк Анастасія,Черній Анастасія, Остапчук Юлія, Ямкова Вікторія, Король Вікорія, Тахтомишева Майя-2-Б клас

-Дика Вероніка, Мархаюк Єва, хор учнів -2-В клас

-Довбуш Ілля-3-А клас

-Кіф'як Юлія, Суховецька Софія-3-Б

-вокальна група у складі  Ніщун Вероніки, Мазур Ангеліни, Станіславської Каріни, Олійник Ірини, Коростіль Аліни, Допта -3-В клас

-Дрозд Діана,   Гулько Богдан-3-Г клас

-Веретюк Єва-4-А клас

-Вокальна група"Веселка": Вержбицька Анастасія, Яловий Назар, Дика Юлія, Шимчишина Саша, Крочук Кароліна, Яковишин Настя, Пец Настя, Атамачук Марія, ткачук Софія, Вербич Кіра-4-Б клас.

Учасниками фіналу стали такі учасники: вокальна група «Щасливі діти», Дика Вероніка, Мархаюк Єва, вокальна група 3-В класу, Гулько Богдан,  Веретюк Єва.

Тож ми вітаємо усіх наших маленьких артистів, які пройшли у фінал конкурсу “Водограй” , який відбудеться 17 березня у центрі культури та дозвілля “Гармонія”, бажаємо їм гарно підготуватись і якнайкраще виступити на нашому фестивалі.

            Юний журналіст Ярмощук Діана