Улюблене свято класу

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

І це дійсно так! Адже це той день, коли ми можемо відпочити від шкільних буднів, домашніх завдань та повеселитися від душі. Цього року у нас вийшов пізнавально-розважальний день класу. Спершу ми побували у науково-розважальному  центрі Евріка, який  цікавий тим, що експонати не приховані за вітринами, навпаки, вони доступні для кожного. Можна  торкатись до всього й дізнаватись про тонкощі науки і явища навколишнього світу.

 

Експозиція музею налічує більше 50 експонатів. Це, наприклад, плазмова куля, торкаючись до якої, ми відчували себе справжніми чарівниками, міні-торнадо, за яким було цікаво спостерігати, адже потужне явище природи відбувалося у приміщенні, дзеркальний та лазерний лабіринти,  де ми зробили найбільше фото))),та інші цікавинки.

Після цього ми попрямували у розважальний центр, де каталися на роликах, стрибали на батутах, спілкувалися, фотографувалися. Під час цього відпочинку ми отримали  масу позитивних емоцій та вражень, які ми розділили з учнями 8А класу, адже вони склали нам компанію впродовж цього надзвичайного п’ятничного дня.

Учні 8Г класу