І знову пісня лине (ІV півфінал)

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

21 лютого всі бажаючі прийшли до актової зали комплексу, аби підтримати юних співаків - своїх друзів та однокласників. Цього півфіналу участь у конкурсі взяли 21 учасник (учні 5-11 класів), з яких лише найкращі пройшли у фінал.

 

Виконавці

Назва пісні

Вокальна група

“Сам собі країна”

Концевич Каміла

“Хто як не ти”

Дует “Олександр-Рита”

“Вогонь сердець”

Татаревська Світлана

“Над землею тумани”

Гоцій Оксана

“Одна калина”

Вокальна група “Позитив”

“Тата і мами”

Глуговська Софія

“Дай Боже сили нашим солдатам”

Відлацька Анастасія

“Почни з себе”

Квартет

“Старі фотографії”

Клак Назар

“Не Твоя війна”

Кускова Анастасія

“Квітка розмарія”

Вокальна група

“Десь по світу”

Гоцій Антон

“Люди, як кораблі”

Тріо: Пелих Діана, Мазур Карина, Краснай Тетяна

“Грає Сонце”

Гайчук Анастасія

“Балада про скрипаля”

Щегельська Катерина

“Оберіг”

Мацола Лілія

“Лети”

Синицький Олег

“Балада про мальви”

Суховецька Софія

“Повертайся солдате”

Романов Вадим

“Небо”

Гурт “Мальви”

“Мир над Україною”

 

Ведучими фестивалю української пісні були Безух Андрій, Ярмощук Діана, Устіян Максим та Денисенко Яна. Оцінювали виступи наших конкурсантів вельмишановне журі, у його складі:  Маньковська Олена Віталіївна – голова журі, заступник директора з виховної роботи; Стець Оксана Борисівна – вчитель музики Волочиського НВК, вчитель методист, лауреат обласного конкурсу Вчитель року, в номінації «Музичне мистецтво»; Кушнір Оксана Іванівна – вчитель методист, лауреат обласного конкурсу Вчитель року, в номінації «початкові класи», керівник зразкового художнього колективу хору «Барвограй».

 Юні таланти хотіли показати себе якомога з кращого боку, продемонструвати всім артистичність, харизму, вміння користуватись своїм голосом. Щороку  стає більше  класних колективів, які створюють вокальні групи. На сцені з`являються все нові обличчя, але було і багато учасників, які кожного року приходять і роблять усе для того, аби перемогти у фестивалі і отримати гран-прі. Як завжди на конкурсі були представлені пісні різного жанру і різної тематики, але найбільше було виконано пісень-присвят солдатам та воїнам АТО.

 Після всіх виступів, журі відправилося підраховувати бали і визначатися з першою частиною фіналістів. За їхніми підсумками за перемогу боротимуться 11 учасників: вокальна група 5-А, Гоцій Оксана, вокальна група “Позитив”, Кускова Анастасія, вокальна група 6-Б, Гайчук Анастасія, Щегельська Катерина, Синицький Олег, Суховецька Софія, Романов Вадим, Гурт “Мальви”. Зустрінемось у фіналі! Хай переможе сильніший!

 Юний журналіст Волох Анастасія