Конкурс-захист МАН

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук є доробком інтелектуальних та творчих ідей і досягнень, здорової конкурентної боротьби, яка спрямована на розвиток творчої особистості, продовження традицій славетних науковців Хмельниччини.

Упродовж грудня 2017 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, у якому взяли участь 8 юних дослідників НВК, усі стали учасниками ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту.

 

Цьогоріч ІІ етап конкурсу-захисту на теренах області проходив у 4 тури: до 16 лютого 2018 року – заочне оцінювання науково-дослідницьких  робіт; 14 лютого 2018 року – оцінювання навчальних досягнень з математики у наукових відділеннях наук про Землю, комп’ютерних наук, технічних наук, фізики і астрономії,  економіки, екології та аграрних наук  в режимі on-line; 17 лютого 2018 року – оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін у наукових відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, філософії та суспільствознавства, історії, математики, хімії та біології, екології та аграрних наук; 18 лютого 2018 року – захист науково-дослідницьких робіт.

Найголовніше інтелектуальне змагання для учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН 17 та 18 лютого 2018 року традиційно відбувалося на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Учні Волочиського НВК захищали свої доробки і доводили поважним членам журі наукову доцільність одержаних результатів, вели наукові баталії.

Напружена робота та хвилювання слухачів, їх керівників, батьків, учителів залишилися позаду, але горизонти наукової діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками.

 Захист наукових робіт на обласному етапі відбувався у 12 відділеннях, 60 наукових секціях.

 Отже, учні Волочиського НВК захищали свої наукові роботи у таких секціях:

Дзьоник Ірина 11-А- відділення хімії та біології  секція загальної біології

Альохіна Анастасія 11-А-відділення філософії та суспільствознавства, секція журналістики

Возняк Дарія 9-Б -відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція фольклористики

Марченко Михайло11-А-відділення історії секція історичного краєзнавства

Ярмощук Діана 11-А клас - відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства,  секція українська література

Глінська Аліна 11-Б- відділення математики, секція математики

Сидорчук Богдана 11-Б  відділення філософії та суспільствознавства секція правознавства

Горбатюк Катерина-10-А відділення наук про Землю секція географії та ландшафтознавства

 А боротьба між конкурсантами у цьому році була справді запеклою!

 Журі відзначило належний рівень захисту науково-дослідницьких робіт: високу культуру мовлення конкурсантів, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію, дотримання регламенту. Захист науково-дослідницьких робіт супроводжувався презентаційними матеріалами.

 Результати, безумно, в наших учнів дуже гарні, а саме:

І місце-Дзьоник Ірина, керівник Маньковська О.В

ІІ місце-Альохіна Анастасія керівник Старинська С.П.

               Возняк Дарія  керівник Ткачук І.В.

               Сидорчук Богдана керівник Гуляк Т.П.

ІІІ місце-Горбатюк Катерина керівник Чорна І.Б.

                Марченко Михайло керівник Левчук В.А.

Хочеться додати, що серед 8 призових місць, які посіли учні Волочиської ОТГ, нашим юним науковцям належить 6.

Проведений захід ще раз підтвердив, що основними завданнями його є: реалізація здібностей талановитих учнів, підвищення їх інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, раннє виявлення навичок дослідницької роботи, робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

 То ж бажаємо усім переможцям та учасникам конкурсу-захисту – тепла і любові, миру і добробуту, віри у власні сили та впевненості у завтрашньому дні.

А Іринці Дзьоник – нових і гарних звершень на ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Нехай формула успіху ніколи не залишає наших юних дослідників на благо нашої славної Волочищини.

                                                                                        Юний журналіст Ярмощук Діана