НАША ГОРДІСТЬ

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Для більшості конкурсні випробування у цьому році закінчилися. Позаду олімпіади, конкурс-захист МАН та інші випробування. Та для однієї нашої випускниці попереду дуже важливе випробування :участь у ІІІ етапі конкурсу-захисту МАН. Це Іринка Дзьоник, учениця 11-А класу, яка стала переможницею обласного етапу конкурсу у секціїї «Загальна біологія».

 

Іринка навчається в нашому навчальному закладі з першого класу. З дитинства дівчинка відвідувала уроки  танцювальної майстерності в Дитячій школі мистецтв та наполегливо навчалася. З восьмого класу починала навчання в класі з поглибленим навчанням української мови та літератури.

 Та саме в цей час вона зустріла свого вчителя, Олену Віталіївну Маньковську. Разом з нею вони почали нелегкий шлях до сьогоднішніх досягнень. Іринка відвідувала заняття міжшкільного  факультативу займалася індивідуально з Оленою Віталіївною. Щороку дівчина брала участь в олімпіадах з хімії. Були розчарування, сльози, перемоги, радість-увесь спектр зльотів та падінь. 2018 рік став для неї переможним:вперше вона стала призером обласної олімпіади та переможницею конкурсу-захисту МАН. Різноманітні почуття відчула одинадцятикласниця при оголошенні результатів 18 лютого, та сьогодні ми змогли з нею поспілкуватися та дізнатися все з перших вуст.

-Іра, уже пройшов певний час після твоєї перемоги, ти відчула радість тріумфатора? Які емоції були після оголошення результату?

-Бути членом МАН – це не просто працювати над своєю роботою, а й займатися тим, що тобі до душі. Це дало мені можливість отримати певний досвід, розвинути свої здібності. МАН – це нереальні почуття страху. Боялась підвести людей, які вірили в мене. Саме після оголошення результатів страх та дискомфорт мене поглинув і охопила лиш радість.

-Що спонукало тебе почати роботу в МАНі? Як проходила підготовка?

-Впевненість у собі, спілкування з аудиторією зовсім незнайомих людей, можливість навчитися концентрувати увагу та не виказувати своє хвилювання, - ось що спонукало мене почати роботу в МАНі. Моя підготовка проходила досить довго та важко, адже для найкращих досягнень потрібна велика та клопітка праця.

-Підготовка до конкурсу займає багато часу. Ти не шкодуєш, що 3 роки тому розпочала цю справу?

-Я не шкодую, що 3 роки тому розпочала цю справу, адже я займалася дослідженням у сфері,  з якою хочу  пов’язати своє майбутнє.

-З якими словами хочеш звернутися до свого керівника О. В. Маньковської?

-За  свою перемогу хочу подякувати своєму керівнику О. В. Маньковській, адже це  вона спонукала мене почати роботу в МАНі, викликала любов саме до її предмету. Дуже вдячна їй за великий внесок у моє життя та довгу роботу.

-Що хочеш побажати молодшим школярам?

- Впевнена, що успіх чекає на кожного учня, потрібно докласти зусиль і тоді у вас усе вийде. Тому не засмучуйтесь при першій невдачі, а продовжуйте йти до своєї мети і тоді досягнете високих звершень.

А ми побажаємо Іринці успіхів у конкурсних випробуваннях, які у неї попереду.

Юний журналіст Умрихін Катерина