Турнір з міні-футболу ім. Лесика

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

З 12 по 15 березня в приміщенні спортивного залу ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбувся черговий, вже шістнадцятий  турнір з міні-футболу пам`яті  І.І.Лесика. Цього року у змаганнях взяли  участь вісім команд.  Команда НВК складалася з таких гравців:Безух Андрій, Олійник Владислав, Кирилів Іван, Бобик Назар, Попеску Владислав, Волкотруб Денис, Атаманчук Віталій, Федорков Костянтин, Заднішевський Антон, Вітюк Назар, Баландюк Дмитро. Головний тренер - Бойчук Олег.

 

У першій грі наші хлопці зустрілися зі своїм давним суперником командою Волочиської ЗОШ №1. Ця  суперечка закінчилася для нас перемогою. 6:3-такий рахунок матча, у нас відзначаються Кирилів Іван, Безух Андрій, Олійник Віталій, Попеску Владислав. Далі були гра з Підволочиськом, вона закінчилася нашою поразкою, але далі ми виграємо в команди Бальковецького НВК.

В результаті жеребкування команди було розділено на дві групи. По дві кращих команди з групи зустрічалися у півфіналах.

   На півфінальній стадії зустрілися команди Волочиського  НВК та ЗОШ Полян і Тарноруди. У нерівній боротьбі перемогу здобули наші учні з рахунком 2:1, а з нею і путівку у фінал.             

   В іншому півфіналі команда Підволочиського ліцею поступилася господарям турніру - команді «Волочиський ПАПЛ» з рахунком 3:1.

   У фінальному поєдинку футболісти НВК впевнено вигравали, але на останніх хвилинах учні ДНЗ «Волочиський ПАПЛ» проявили характер і впевненість у своїх діях, що призвело до перемоги в турнірі. МИ програли з рахунком 2:1-і посіли ІІ місце.

 

   За результатами змагань було відзначено кращих учасників змагань- і кращим нападником було визнано Безуха Андрія. Команда отримала подарунки від спонсорів турніру, грамоти та медалі.

     Юний журналіст Дзьоник Ірина