І знову лунає пісня..(фінал)

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Щорічно всі з нетерпінням чекають цього дня – дня, коли учні, батьки, вчителі можуть почути ім’я переможця пісенного конкурсу «Водограй». І ось цей день настав.
 17 березня в актовій залі ЦКД «Гармонія» відбувався фінал фестивалю української пісні, у якому змагалися цьогорічні найсильніші конкурсанти. Зал був переповнений глядачами, було море емоцій, однокласники та друзі вболівали за своїх товаришів, розуміючи, що ця підтримка зараз як ніколи потрібна їм.

 Ведучими були Ярмощук Діана, Романов Вадим, Возняк Дарія та Безух Андрій. Склад журі був таким: Матусяк Володимир Іванович – голова журі, начальник районного відділу культури та туризму; Блаженець Валентина Леонідівна – директор Писарівської дитячої музичної школи; Білокриницька Катерина Русланівна – керівник народного аматорського хору «Подільське намисто», ЦКД «Гармонія», соліст.
Юні співаки плідно працювали над своїми помилками і у фіналі вже робили все, для того аби отримати гран-прі. Одні хотіли здивувати журі своїм номером, другі – артистичністю, треті  просто вміло користувалися  своїм голосом. Напевно, не було такого учня, який би не запам’ятався глядачам, і всі вони були варті перемоги. Але конкурс залишається конкурсом.
 Номінація «Солісти» 5-8 класи:
 
1 місце – Умрихін Лілія 6-Б
 2 місце – Кускова Анастасія 7-Б
 3 місце – Гоцій Оксана 6-А
 Номінація «Вокальні групи» 5-8 класи:
 
1 місце – Вокальна група 6-Б
 2 місце – Вокальна група 8-Б
 3 місце – Квартет 6-В
 Номінація «Солісти» 9-11 класи:
 
1 місце – Яцук Анастасія 9-В
 2 місце – Возняк Дарія 9-Б
 3 місце – Щегельська Катерина 9-В
 Номінація «Вокальні групи» 9-11 класи:
 1 місце – Гурт «Мальви» 9-В
 2 місце – Вокальна група 9-А
 3 місце – Вокальна група 11-А

Цього року володаркою гран-прі стала Дрозд Анна, учениця 10-А класу, яка виконала пісню Тоні Матвієнко «А може ти».
Після конкурсу я поставила їй декілька запитань:
- Аню, вітаю тебе з перемогою. Чи очікувала ти отримати гран-прі?
- Звичайно, що ні. Між учасниками була надзвичайно сильна конкуренція, а оскільки  я ще й ніколи не займалася професійно вокалом, то не була впевнена навіть у тому, чи займу хоча б 3 місце.
- Як ти впоралась із хвилюванням?
- Із хвилюванням впоратися було майже неможливо, адже ця пісня була особливою для мене. Я заспокоїлась лише тоді, коли після виступу зайшла за куліси.
- Чи виклалась при виступі ти наповну?
- На жаль, через хвилювання я не змогла зробити все, що задумала.
- Як ти вважаєш, чи залежить перемога від вибору пісні?
- Насправді, дуже багато залежить від того, яку пісню ви оберете, тому що не всі пісні підходять вашому тембру і голосу. Також кожен з нас по- різному відчуває пісню і головне правильно передати її емоцію, її зміст і сенс.
- Які поради ти можеш дати майбутнім конкурсантам?
- Особливих порад щодо перемоги немає. Можу точно сказати, що потрібно любити свою справу, ніколи не опускати руки і тоді у вас все вийде якнайкраще.
Ось і закінчився цьогорічний фестиваль української пісні «Водограй». Ми всі з нетерпінням будемо чекати наступного року. Залишилося подякувати нашим спонсорам: народному депутату України  Лабазюку С. П., Коваль А. В., Лабазюку П. П., Смику Ю. В., Шевчуку О. В., Трояновській Л. В., Гасай С. М., Бавзелюк М. М., директору ВМЗ Стаднічуку О. О., Коростіль О. М., Федевичу Т. Ю.
 До зустрічі наступного року.

Юний журналіст, Волох Анастасія