Благодійний ярмарок

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Вже стало доброю традицією проводити у нашому Волочиському навчально-виховному комплексі благодійний ярмарок  у рамках акції «Милосердя», до якого ми готуємося заздалегідь.

 За декілька днів до  весняних канікул весело, гамірно, яскраво і неймовірно дружно відбувся захід у приміщенні спортивного залу школи, де всім вистачило місця: продавцям – щоб розкласти свій товар, а покупцям – все розглянути, аби вибрати для себе щось цікаве.

 

У кожного, хто заходив  до приміщення, одразу піднімався настрій. Пісні, жарти, сміх надавали ярмарку колориту, святковості і неповторності.

 На партах був розкладений різноманітний товар: вази, скриньки, сувеніри, обереги, розмальовки, кульки, прикраси з бісеру. Чого тільки не було на столах!

Все було як на справжньому ярмарку: учні-продавці у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.

Хочеться відмітити найактивніших учасників: Божик Олександру, Жарковську Євгенію, Кот Катерину, Шамрай Марію, Жука Владислава, Скольську Аліну, Слободян Ольгу, Оліха Владислава, Пастуха Тараса, Гусєва Юрія.

Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Наш клас вторгував 773 грн. Можливо, ця сума не є великою на сьогоднішній час, але ми  вчимося жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так станемо справжніми людьми з чистою душею та добрим серцем.

 

                                            Учні 8-А класу Скольська Аліна та Слободян Ольга