Поїздка в сиротинець

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

Добрі вчинки роблять людину щасливою, наповнюють її душу чимось світлим, наче неземним. Люди повинні робити добро хоча б задля внутрішньої гордості за себе самого.

 Вже кілька років поспіль Бойчук Олег Ігорович організовує поїздку в сиротинець, аби привчити дітей до доброчинності. І цей рік не став винятком.

 

Учні НВК, працівники, жителі нашого міста приносили різні дитячі речі, книжки, шкільне приладдя та солодощі в адміністрацію комплексу. Автобус заповнили ящики з подарунками, солодощами.  А вже в суботу, 21 квітня,  бажаючі поїхали в школу-інтернат, яка знаходиться у Новому Селі.

 

 Коли наш автобус під’їжджав до будинку, юрба дітей стояла в очікуванні. Спочатку сльозина очах  наверталися  в усіх, але хвилини сум’яття пройшли і господарі допомагали нам виносити подарунки.  Членами нашої делегації насамперед були артисти, які  приготували невелику розважальну програму для дітей. Синицький Олег, Дрозд Анна,  Андрійчук Сніжана, Мацола Лілія, Возняк Дарія, Конопацька Валерія, Вержбицька Анастасія. НВК-івці подарували невеличкий концерт, потім почали проводити конкурси, вікторини, розіграли подарунки у лотереї  «Щасливе місце».  Діти розказували нам різні історії, розказували  вірші і співали пісні.

 Кожна дитина отримала солодкий подарунок та безліч різного одягу, який сама обирала за смаком та розміром.

А далі усі рушили на футбольне поле. Відбувся товариський матч, який закінчився внічию. Мешканці сиротинцю показали свої навчальні кабінети, провели екскурсію по території. Кожен бажаючий зміг отримати уроки гри на гітарі від Мацоли Лілії.

 

 Всі були досить товариські, веселі, охоче розмовляли з нами і розказували історії зі свого життя. Емоції, які ми відчували неможливо передати словами. Кожен зіштовхнувся з жалем і з радістю одночасно. Дивлячись в щасливі очі цих дітей, ти розумієш, що потрібно цінувати всі дрібниці, радіти кожній хвилині і шукати в будь-якому моменті щось хороше.

На цьому наші відвідини закінчилися. Ми прощались, запрошували їх у гості до себе. Кожен залишив частинку свого серця в цьому місці.. Дякуємо усім, хто долучився до цієї благодійної акції: учням, батькам, волочищанам, які мають чуйне та серце.

                                                                                   Юний журналіст Волох Анастасія