Вишиванку одягай – Україну кохай

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою. Однак, сьогодні навіть голлівудські зірки хочуть відчути себе частинкою України. Актори та музиканти з’являються у вишитих сорочках на вулицях, дизайнери використовують українські орнаменти у своїх колекціях. І все це не даремно, повірте! Адже вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг.

 

Так же і в нашому НВК, цьогоріч, ми вирішили масово провести акцію «Вишиванку одягай – Україну кохай», мета якої полягала у відновленні наших традицій. І нам це вдалося, адже більшість учнів та працівників школи з радістю 17 равня прийшли у колоритному національному вбранні. Дітки молодшої школи з радістю позували перед фотокамерами та з цікавістю розглядали вбрання своїх однокласників. У фойє НВК за допомогою вчителів трудового навчання – Буток О.І. та Верхоли І.П., було організовано виставку «Вишиванку одягай – Україну кохай», де всі бажаючі мали змогу ознайомитися із етнічним одягом українців, а також із вишитими рушничками та серветками.

Протягом дня на перервах лунала музика про вишиванки, і дійсно в школі було відчуття якогось великого свята. А ще першокласниця Липка Катерина, та семикласниці Кускова Анастасія та Миходуй Юлія  заспівали всім пісень відповідно «Мамина сорочка. Отож, в результаті можна сказати, що все таки задум вдався, і всі бажаючі поринули у цю магічну атмосферу свята – дня вишиванки в Україні. Адже нам потрібно зберігати та відновлювати наші традиції !!!

Палій О.П.