Солодка мрія

Автор: nvk3.

( 0 Голоси(ів) ) 

19 травня зі сходом сонця рушив автобус з м.Волочиська із класною родиною 3-Б класу на екскурсію до м.Вінниця. Наша подорож була довгоочікувана, тому усі діти та батьки були щасливі та позитивно налаштовані,адже програма була насичена та нелегка,але це нас не лякало.

Першою зупинкою стало колоритне місце перед Вінницею , де дітки і батьки мали можливість поснідати , придбати подаруночки на невеличкому ярмарку  поблизу та зробити незабутні фото з казковою Бабою Ягою.

 

 При в’їзді у місто ми розпочали нашу подорож з найсолодшого місця – фабрики «Рошен», яка зустрічала нас найприємнішим запахом для усіх діток –запахом шоколаду. Приємна екскурсовод роздала усім бахіли, шапочки та халати і ми помандрували по коридорах та цеху підприємства. Ми познайомились із технологією виготовлення пористого шоколаду та шоколадних батончиків. Під час перегляду  створення батончика нас пригостили нас усіх пригостили щойно виготовленим шоколадом. Діти уважно слухали цікаву розповідь та ставили запитання , які у них виникали. По закінченні екскурсії усі отримали подаруночки та переглянули у конференц-залі відео-ролик про фабрику та шоколад.

 Музей-депо тролейбусів міста  став другою нашою зупинкою. Тут ми дізнались про те, як працюють тролейбуси, що таке депо, як обслуговують тролейбуси та побували всередині найстаріших та найновішого тролейбусах, навіть у кабіні водія!

 Після такої великої кількості емоцій  та вражень ми звичайно ж стали голодними, тому нашою наступною зупинкою став МакДолальдс . Приємні працівники закладу запросили діток до окремої дитячої кімнати та вручили усім кульки.

 Наступною зупинкою подорожі став Ретро-музей, де усі мали можливість побачити речі, якими користувались наші предки та автотранспорт з минулого століття. Зустріч нашої групи була надзвичайно приємною, адже директор музею з працівниками, один з яких учасник Х-фактору, барабанщик-віртуоз , зустріли під музику, яку самі створювали. Емоційно-налаштовані діти мали можливість зайти і побувати  за кермом антикварних автомобілів та мотоциклів. По завершенню  усі мали нагоду побувати у ролі юних пожежників та покататись на пожежній машині.

 В цей день Вінниця фестивалила, з приводу святкування Дня Європи, ми вирішили прогулятись вулицями міста і влитись в атмосферу свята перед відвіданням розважально центру Рошен.

 В розважальному центрі ми познайомились з Робошеном і спробували розгадати код від головного сейфу розважаючись та проходячи квест кімната за кімнатою

 По завершенні нашої екскурсії ми потрапили на світло-музичне шоу  фонтанів, яке є окрасою міста.

 Усі були фізично втомлені, але щасливі,як згодом сказала Софійка Шимко «Я готувалась до поїздки фізично і морально», тому повернувшись в автобус усі солодко задрімали.

 Підготувала : класовод 3-Б класу Дрозд Інна Володимирівна