НАША ГОРДІСТЬ

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Незабаром у м.Києві відбудеться ІІІ етап конкурсу-захисту МАН. Учениця нашого НВК Возняк Дарія  представлятиме наш навчальний заклад. Що є відчуває вона? Які плани на майбутнє? Я вирішила дізнатися про це у неї, дівчинки, яка у травні продовжить змагатися за доводити свою першість.

 

-Минув час, Даша,  як ти відчуваєш себе в ролі переможця?

- Якщо говорити відверто, то переможцем я себе відчувала лише перші дні після конкурсу. Адже саме після оголошення результатів  відчувався і страх , і радість, і тривога , і переживання перед тим, що мене чекає попереду. Бути членом МАН – це не просто працювати над своєю роботою і займатися тим, що тобі до душі. Це ще й відповідальність перед твоїм наставником, який вірить у тебе. Адже саме він, наставник- Ткачук Ірина Вахтангівна, допомогла мені отримати певний досвід, розвинути свої здібності.

- Коли розпочала роботу в МАН?

- Наша робота в МАН розпочалася в 9 класі. Мені вдалося під час обласного конкурсу-захисту посісти другу сходинку. А поштовхом  до наукової роботи був Х міжнародний конкурс з українознавства  (2016-17 н.р., 8 клас), де я вперше спробувала себе в ролі науковця.

-Чи подобається тобі ця робота?

-Так. Ця робота мені до вподоби. Особливо мені подобається досліджувати польові записи. Коли відроджуєш щось цікаве, коли бачиш, як співає душа людини, тоді виникає бажання співати разом із старшим поколінням.

-Який досвід ти отримала?

– Впевненість у собі, спілкування з аудиторією зовсім незнайомих людей, можливість навчитися концентрувати увагу та не виказувати своє хвилювання. Вміння працювати над собою і завжди йти вперед.

-Чи плануєш продовжувати участь в МАН наступного року?

- Час покаже. Поки що  переді мною стоїть мета – достойно завершити наукову роботу на Всеукраїнському етапі..

-Чи пов`яжеш свою майбутню професію зі своїми дослідницькими навиками?

- Вважаю, що не тільки дослідницькі навики, але й  вміння працювати над собою, виступати перед аудиторією мені обов’язково згодяться в майбутньому.

-Що хочеш побажати молодшим школярам?

- Кожен із нас талановитий, потрібно прагнути розкрити себе. МАН - це дуже кропітка і водночас цікава справа. Бажаю не боятись спробувати себе, навіть якщо результат не буде втішним . Головне - мета і прагнення реалізувати себе.

І ми побажаємо Даші впевненості у собі, наснаги та трішечки везіння, яке ніколи не завадить. Успіхів!!!!

                                                                                                         Юний журналіст Легкодух Вікторія