Шкільне життя нашого 9-Б

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Наші досягнення

  Ще так мало часу залишилося до закінчення навчального року. За традицією, ми вирішили розказати про шкільне життя нашого класу.                      

   По-перше, хотілось би зробити підсумки участі учнів  9-Б в олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях у цьому навчальному році.

 

   Найактивніший учасник олімпіад, Устіян Максим, посів перші місця у перших етапах олімпіад  з англійської мови, правознавства, трудового навчання і третє місце з біології. У 2-ому етапі - четверте місце з трудового навчання і третє  з правознавства у 3 –ому етапі  олімпіад. Брав участь у 3 етапі конкурсу-захисту робіт МАН з правознавства, але, на жаль, не вистачило декількох балів до призового місця.

  Наумова Ліза була учасником 3 етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка, а також посіла третє місце у шкільній олімпіаді з української мови і літератури .

 Господенко Наталія була учасником районного етапу конкурсу-захисту робіт МАН з англійської мови.

  Андрієвська Анна посіла другі місця у 2-ому етапі олімпіади з української мови і літератури та конкурсі української мови ім. П. Яцика.

  Безух Влад був учасником шкільної олімпіади з хімії і посів почесне 3-є місце.

Похвально,  що, крім зазначених вище, багато учнів класу взяли участь у 1-ому етапі олімпіад з різних предметів: Господенко Наталія, Королюк Богдана, Кордунович Ліза, Андріїшин Василь, Цимбал Віка, Нечай Яна, Бойко Ілля.

Як завжди, радували  також наші спортсмени: Гоцій Антон, Безух Влад, Горбатюк Влад, Трачківський Максим, Лисий Влад, які неодноразово захищали як честь класу у змаганнях зі стрітболу 3Х3 -1 місце, з волейболу-3 місце, так і навчального закладу: команди посіли другі місця у змаганнях. Учень нашого класу Франков Володимир у складі команди Волочиського НВК брав участь у турнірах з міні-футболу пам’яті І. Лесика і воїна- афганця, нашого земляка В.Войцехівського. Ми дуже раділи, що команда в обох турнірах здобула перемогу.

Звичайно, хотілось би більше перемог.  Усім  надалі бажаємо успіхів й удачі й будемо надіятись, що у нас  попереду буде ще не одна перемога!                                                      

                                      У ТРЦ «Подоляни»

 День класу   вже не перший рік ми  проводимо в розважально- торговельному центрі « Подоляни»  міста Тернополя. Було дуже цікаво і весело. Ми розділилися на групи: одні  дивилися фільм, інші каталися на ковзанах, грали в боулінг. Не обійшлося і без шопінгу й відвідування кафе з різноманітними смаколиками.

   По дорозі додому обмінювалися враженнями від побаченого за день.

                      Участь у пісенному конкурсі «Водограй»

    За чудовою традицією кожного року у нашому рідному НВК проходить фестиваль  української пісні « Водограй».

    Ми були  просто шоковані, коли оголосили, що  вокальна група 9-Б класу у складі: Гоція Антона, Безуха Влада, Трачківського Максима- не проходить у фінал, а тільки, враховуючи підтримку глядачів, може виступати поза конкурсом. Нам було дуже боляче це чути, адже ми старанно готувалися. Спочатку вибирали пісню, потім проводили репетиції кожного дня. Весела, запальна пісня «Ой на горі цигани стояли» настільки сподобалась глядачам, що у нас навіть сумнівів не було, що ми не будемо співати у фінальному концерті. Але журі конкурсу нашу долю у конкурсі визначило інакше. Що ж – з думкою професійного журі не спорять!

  А виступами наших учнів - Громійчука Олександра, Андрієвської Анни, які виступали поза конкурсом, - ми просто насолоджувались. Танці у їх виконанні нам принесли велике задоволення!!!

                            Творити добро -  наш обов’язок

 20 березня у стінах нашого закладу був організований благодійний  ярмарок під гаслом: « Твори добро, неси радість іншим».

За традицією, ярмарок проходив у спортивній залі комплексу, де місця знайшлося усім: і продавцям, і покупцям, і гостям. Учні нашого класу продавали і м'які іграшки, і вироби з дерева, паперу, тканини. Батьки нам допомогли підготуватися до ярмарки: мама Лізи Кордунович нашила гарних шарфиків, мама Гоція Антона зробила різнокольоровий «солодкий букет».

Зелінська Вікторія прикріпила ціну на кожний виріб. Група учнів розставила на столі вироби, які продавці весело рекламували. Жукова Уляна, Нечай Яна підготували лотерею, яку розіграли в залі Безух Влад і Гоцій Антон. Особливим попитом користувалися вироби Устіяна Максима, Кордунович Лізи, Бойка Іллі, Яцентюк Діани, Стратійчука Андрія. Хотілося б відмітити також участь у ярмарці таких учнів: Королюк Богдани, Наумової Лізи, Гуцалюк Евеліни, Горбатюка Влада, Громійчука Олександра, Сокола Дениса.

Виручена сума у 815 гривень була не одною з найбільших серед сум інших класів комплексу, але кожний учасник ярмарки відчув, що хоча маленьку, але свою часточку зміг вкласти у велику справу допомоги хворим .

                                                                                                 Група учнів 9-Б класу