Перша перемога

Автор: nvk3.

( 24 Голоси(ів) ) 

Минулий навчальний рік був досить вдалим для спортсменів нашого закладу, а особливо для любителів футболу. Три турніри поспіль ми здобували першість.

І ось 18 вересня у нашому місті пройшов турнір по міні-футболу серед юнаків. Ці змагання були приурочені до  Дня фізичної культури та спорту. В цих змаганнях брали участь команди із закладів загальної середньої освіти нашої громади, а саме: НВК, ЗОШ №1, ЗОШ №5, Копачівка, Бальківці, Соломна та Клинини.

 

І знову така бажана перемога. Наша команда посіла  перше місце, з чим ми їх і вітаємо.

Для того щоб вийти у фінал хлопцям потрібно було виграти два матчі. Перший з них виявився нелегким та напруженим проти команди ЗОШ №5. Проте наші хлопці зуміли обіграти свого суперника з рахунком 3:0. В другому матчі команда НВК була явним фаворитом в грі проти Бальківців, що і довела своєю грою і загальним рахунком 9:0. В фіналі хлопцям довелося зустрітися з командою ЗОШ 1, яку вони теж майстерно виграли з рахунком 4:0.

Таким чином за цей турнір забили 16 голів та не пропустили жодного. Отож дякуємо команді та тренеру Бойчуку Олегу Ігоровичу за високі досягнення уже другий рік поспіль. Склад нашої золотої збірної: Івасечко Б., Коваль Д.-11-Б, Рудий В.-11-В, Безух В., Пастушенко Р., Грех Р.,  Франков В., -10-Б,  Федорков К, Заднішевський А.-10-А,  Теклюк Б-8-А.

Це не останній турнір, побажаймо хлопцям вдалого сезону!!

                                                                     Юний журналіст Биць Валерій